Bağlar Belediyesi Covid-19 denetimlerini sürdürüyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Bağlar Belediyesi Covid-19 denetimlerini sürdürüyor
Abone ol
Diyarbakır Bağlar Belediyesi, Covid-19 tedbirleri kapsamında, semt pazarları ve park alanlarında maske ve sosyal mesafe denetimi yaptı

Diyarbakır Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, İçişleri Bakanlığı’nın 4 gün üst üste yoğunlaştırılmış şekilde uygulanmasını istediği Covid-19 denetimleri' kapsamında pazar yerleri başta olmak üzere toplum yaşam alanlarında denetimler gerçekleştirdi.

Esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek salgınla mücadele kapsamında kurallara uyulması gerektiğini hatırlatan Beyoğlu, virüsün bulaşma ihtimalinin en fazla olduğu alanların başında gelen pazar yerlerinde maske, sosyal mesafe ve temizlik gibi kurallara dikkat edilmesi gerektiğini belirtti.

Beyoğlu, "Vatandaşlarımızın derdi ile dertlenmek, her koşulda yanlarında olmak bizim görevimiz. Daha güzel ve yaşanılabilir Bağlar için mesai gözetmeden çalışarak projeler hayata geçiriyor, çözüm odaklı çalışıyoruz. Niyetimiz millete hizmet etmek olduktan sonra aşılamayacak hiçbir sorun yoktur." ifadelerini kullandı.

Pazar yerini gezen zabıta aracından Türkçe, Kürtçe ve Zazaca anonslar yapılarak pandemi kuralları hakkında uyarılar yapıldı. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Viranşehir Belediyesi ile Güvenlik ve Savunma Sendikası arasında toplu sözleşme imzalandıÖnceki Haber

Viranşehir Belediyesi ile Güvenlik ve Sa...

Yargıtaya 11 yeni hakim ve savcı seçildiSonraki Haber

Yargıtaya 11 yeni hakim ve savcı seçildi

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar