Köpek Sahiplendirme

Bağlar Belediyesi cadde ve sokakları yenilemeye devam ediyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Bağlar Belediyesi cadde ve sokakları yenilemeye devam ediyor
Abone ol
​Diyarbakır'ın merkez Bağlar Belediyesi, Yeniköy Mezarlığı ile Sento Caddesi’ni bağlayan ve taziye evlerinin bulunduğu Karanfil 10 Caddesi’nde alt yapı çalışmaları gerçekleştirerek bazalt taşından üretilmiş asfalt döşedi.

Bağlar İlçe Belediyesi, ilçe genelinde sürdürdüğü hizmet seferberliğinde cadde ve sokakları yenilemeye devam ediyor.

İlçenin işlek ve aynı zamanda uzun geçiş noktalarından biri olan Bağcılar Mahallesi’ne bağlı Karanfil 10 Caddesi, yapılan alt yapı ve asfaltlama çalışmalarından sonra ulaşım için önemli bir kavşak noktası haline geldi.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, vatandaşın kalbine dokunan ve günlük yaşantısını kolaylaştıran belediyecilik anlayışı ortaya koymalarının halk tarafından takdirle karşılandığını söyledi.

Çalışmaları yerinde inceleyerek ekiplerden bilgi alan Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, bu caddeyi uzun yıllar sonra yenileyip asfaltlamanın kendilerine nasip olduğunu belirterek yapılan hizmetin vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandığını söyledi.

Bağlar’ın tüm cadde ve sokaklarını hizmetle tanıştırmak için gayret ettiklerini belirten Beyoğlu, vatandaşın kalbine dokunan ve günlük yaşantısını kolaylaştıran bir belediyecilik anlayışı ortaya koymalarının halk nezdinde çok iyi karşılık bulduğunu kaydetti. 

Beyoğlu, "Çözüm odaklı belediyecilik anlayışı ile 17 ayda çok önemli hizmetlere imza attık. Halkımız bunu görüyor ve takdirle karşılıyor. Biz de halkımızın yüksek teveccühünden almış olduğumuz moral ve motivasyonla daha fazla hizmet üretmeye odaklanıyoruz.” diye konuştu. (İLKHA)


Gaziantepte “Dünya Okuma Günü” etkinliği düzenlendiÖnceki Haber

Gaziantepte “Dünya Okuma Günü” etkinliği...

​Antep fıstığı üreticileri fiyatlardan memnun değilSonraki Haber

​Antep fıstığı üreticileri fiyatlardan m...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar