Köpek Sahiplendirme

Bağlar Belediye Başkanı Beyoğlu, vatandaşların ilgisiyle karşılandı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Bağlar Belediye Başkanı Beyoğlu, vatandaşların ilgisiyle karşılandı
Abone ol
Diyarbakır merkez Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, "Gönül Seferberliği" kapsamında mahalle ve semt buluşmalarına devam ediyor.

Eski Bağlar bölgesinde yer alan Muradiye Mahallesi’ne çıkarma yapan Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştı.

Sosyal mesafe ve maske kuralına uyularak gerçekleşen ziyarette Beyoğlu’nu ağırlayan mahalle sakinleri, sorun ve taleplerini aktararak halkla iç içe olmasından dolayı kendisine teşekkür etti.

Beyoğlu’nun göreve seçildikten sonra defalarca mahalleyi ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldiğini dile getiren Mahalle Muhtarı Dilek Demir, asfaltlama başta olmak üzere birçok alt yapı ve üst yapı sorunlarının bu sayede çözüme kavuştuğunu söyledi.

“Vatandaşlarımızın eleştiri ve önerileri bizim için yol haritası oluşturuyor”

Vatandaşları büyük bir ilgiyle dinleyerek kendisine aktarılan taleplerin yerine getirilmesi için belediyenin ilgili birimlerine anlık olarak talimatlar veren Beyoğlu, "Her bir vatandaşımızın sorununu kendi sorunumuz olarak kabul ediyoruz. Öngörülen belediyecilik anlayışında sadece yol ve asfalt gibi rutin hizmetler yok. Bunlar zaten bizim asli görevlerimiz. Yılların ihmali olan bu sorunları çözüyoruz. Bununla beraber gönül ve sosyal belediyecilik yaparak vatandaşımızın kalbine, yüreğine dokunmaya gayret ediyoruz. Bu buluşmalarda vatandaşlarımızın her türlü eleştiri ve önerisini dikkate alarak buna göre strateji geliştiriyoruz.” dedi. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Mil Diyanet-Sen, Erol Mütercimler hakkında suç duyurusunda bulunduÖnceki Haber

Mil Diyanet-Sen, Erol Mütercimler hakkın...

Mardinde DEDAŞ gerginliğiSonraki Haber

Mardinde DEDAŞ gerginliği

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar