ücretli reklam
sol
sağ

‘Bağımlılıklarla mücadele ve farkındalık eğitimi verildi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
‘Bağımlılıklarla mücadele ve farkındalık eğitimi verildi
Abone ol
Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, merkez ve ilçelerde görev yapan tüm personellerine ‘Bağımlılıklarla mücadele ve farkındalık’ eğitimleri vermeye başladı.

3 gün sürecek olan ‘Bağımlılıklarla mücadele ve farkındalık’ eğitimleri 07-08-09 Ekim tarihleri arasında maske, sosyal mesafe ve temizlik kuralları çerçevesinde Seyit Bilal Erkek Yurdu konferans salonunda gerçekleşiyor.

Sağlık İl Müdürlüğüne bağlı Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığında görevli Psikolog Ömer Işık ve Sosyal Çalışmacı Polat Yıldız tarafından verilen eğitimlere personeller büyük ilgi gösteriyor.

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Eğitim, Kültür ve Sosyal Faaliyetler Şubesi Müdürü Celal Altun, merkez ve ilçelerle birlikte 382 personelin ‘Bağımlılıklarla mücadele ve farkındalık’ eğitiminden faydalanacağını söyledi.

Altun yaptığı açıklamada, “Gençlik Spor İl Müdürlüğü olarak, Cumhurbaşkanlığımızın genelgesi uyarınca uyuşturucu ile mücadele çalışmalarımıza hız verdik. ‘Bağımlılıklarla mücadele ve farkındalık’ yaratmaya kararlıyız. İşe kendi personellerimizden başladık. Sağlık İl Müdürlüğümüzde bizlere bu konuda destek veriyor. Gençlerimizi zararlı alışkanlıklardan uzak tutmak, onları sportif, kültürel, sanatsal, mesleki ve sosyal projelerimize dâhil etmek için canla başla çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Son derece verimli geçen ‘Bağımlılıklarla mücadele ve farkındalık’ seminerlerimizin devamı gelecek.” diye konuştu.(İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığına 4 petrol arama ruhsatı verildiÖnceki Haber

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığına 4...

Diyanet İşleri Başkanlığı 5 bin personel alacakSonraki Haber

Diyanet İşleri Başkanlığı 5 bin personel...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar