Köpek Sahiplendirme

BAEdeki Direniş Birliği, işgalci rejimin ürünlerini boykot etmeye çağırdı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
BAEdeki Direniş Birliği, işgalci rejimin ürünlerini boykot etmeye çağırdı
Abone ol
Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Normalleşme Karşıtı Direniş Birliği, ülkedeki vatandaşları, siyonist işgal rejiminin ürünlerini boykot etmeye çağırdı.

Direniş Birliği tarafından yapılan açıklamada, "Bu ürünler, BAE ile işgal rejimi arasındaki normalleşme anlaşması çerçevesinde yakında BAE pazarını istila edecek." ifadelerine yer verildi.

BAE Normalleşme Karşıtı Direniş Birliği, işgal rejiminin başkent Abu Dabi’de elçilik açmasını reddettiklerini de duyurmuştu.

Birlik, resmi web sitesinde yayınladığı açıklamada, "Direniş Birliği, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) yetkililerinin önümüzdeki birkaç ay içinde, ülkenin kalbinde israil büyükelçiliği açma çalışmalarını başlatmaya yönelik yaptığı duyuru nedeniyle derin üzüntü duyuyor." ifadelerini kullanmıştı.

ABD Başkanı Donald Trump’ın, 13 Ağustos'ta işgal rejimi ile BAE'nin "ilişkilerini tamamen normalleştirmek" için anlaşmaya vardıklarını duyurmasından sonra BAE'deki siyasi muhalifler, sözde normalleşmeye karşı direniş birliği kurduklarını açıkladı.

Siyonist işgal rejimi ile karşılıklı iş birliğinin tehlikesi konusunda insanlar arasında uyarıcı misyon üstlenen BAE Normalleşmeyle Mücadele Birliği, bir grup entelektüel ve akademisyenden oluşuyor.

BAE, 1979’da Mısır’ın, 1994’te de Ürdün’ün ardından işgal rejimi ile sözde normalleşme anlaşmasını kabul eden üçüncü Arap ülkesi oldu. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Haliç Üniversitesi, Erol Mütercimler hakkında soruşturma başlattıÖnceki Haber

Haliç Üniversitesi, Erol Mütercimler hak...

​İstanbul İl Hıfzıssıhha Kurulu Covid-19 ile ilgili yeni kararlar aldıSonraki Haber

​İstanbul İl Hıfzıssıhha Kurulu Covid-19...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar