Aydın’da Polis Haftası için lokma hayrı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Aydın’da Polis Haftası için lokma hayrı
Abone ol
Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 176’ncı yıldönümü etkinlikleri kapsamında Aydın İl Emniyet Müdürlüğü tarafından şehitler için mevlit okutulup lokma dağıtıldı.
ücretli
Cemal YILDIRIM  (AYDIN MAGAZİN)Aydın'da Bey Cami önünde gerçekleşen 10 Nisan Polis Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen lokma hayrına Aydın İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici’nin yanı sıra İl Emniyet ve Efeler İlçe Emniyet Müdürlüğü teşkilatı katıldı.Polis Haftası programını pandemi dolayısıyla kutlayamadıklarını belirten Müdür Ekici, bu kapsamda şehitler için lokma hayrı düzenlediklerini böylelikle hem emekli olan meslek büyükleri, hem de mesleğe devam eden meslektaşları ile birlikte lokma hayrı yaptıklarını söyledi.

"EN BÜYÜK DESTEKÇİMİZ HALKIMIZ"

Aydın İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, Emniyet Teşkilatı'nın halk ile iç içe olan bir teşkilat olduğunun kaydederek, "Teşkilatımız en büyük desteğini halktan alıyor. Bu günlerimizi halkımız ile beraber daha coşkulu kutlayacağımız günler gelecek. Önceliğimiz sağlık. 10 Nisan Polis Bayramı'nın vatanımıza milletimize ve bütün polis teşkilatımıza hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

BUSİAD’da bayrak değişimiÖnceki Haber

BUSİAD’da bayrak değişimi

Sakarya’da Kuran’ı Kerim ve Osmanlı Türkçesi eğitimleri başlıyorSonraki Haber

Sakarya’da Kuran’ı Kerim ve Osmanlı Türk...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar