Ankarada anaokulları için uzaktan eğitim kararı alındı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Ankarada anaokulları için uzaktan eğitim kararı alındı
Abone ol
Ankara'da, 30 Kasım 2020-4 Ocak 2021 arasında resmi anaokulu, ana sınıfları ile uygulama sınıflarında eğitim-öğretimin uzaktan yapılmasına karar verildi.

Ankara Valiliği, İl Hıfzıssıhha Kurulu kararıyla 30 Kasım tarihi itibarıyla 4 Ocak 2021'e kadar kent genelindeki resmi anaokulları, ana sınıfları ve uygulama sınıflarında eğitim-öğretimin uzaktan eğitim yoluyla yapılacağını açıkladı.

Açıklamada, İl Hıfzıssıhha Kurulunun Covid-19 salgını nedeniyle eğitim ve öğretimde yeni kararlar aldığı hatırlatılarak, "Millî Eğitim Bakanlığı 27 Kasım 2020 tarihli yazıyla Kovid-19 salgınının yerleşim yerlerindeki seyrine bağlı olarak resmi anaokulları ve ana sınıfları için 4 Ocak 2021 tarihine kadar uzaktan eğitime geçme kararı il/ilçe hıfzıssıhha kurullarının görüşleri çerçevesinde alınabileceği belirtilmiştir. Bu kapsamda Kovid-19 salgınının seyri dikkate alındığında 30 Kasım 2020-4 Ocak 2021 tarihleri arasında ilimiz genelindeki resmi anaokulu ve ana sınıfları ile uygulama sınıflarında eğitim-öğretim faaliyetlerinin uzaktan eğitim yoluyla sürdürülmesine karar verilmiştir." ifadelerine yer verildi. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Fransa polisinin ırkçı hareketini protesto eden göstericilere sert müdahaleÖnceki Haber

Fransa polisinin ırkçı hareketini protes...

Eski Honduras Devlet Başkanı Zelaya gözaltına alındıktan sonra serbest bırakıldıSonraki Haber

Eski Honduras Devlet Başkanı Zelaya göza...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar