Akaryakıtta tavan fiyatlara zam

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Akaryakıtta tavan fiyatlara zam
Abone ol
Tavan fiyat uygulamasının geçerli olduğu akaryakıtta benzin ve motorin fiyatları, bazı illerde 3 kuruşa kadar artırılırken bazı illerde sabit bırakıldı.
ücretli

Akaryakıtta tavan fiyat uygulamasında belirlenen fiyatlara bugünden itibaren zam geldi. Bazı illerde benzinin litre fiyatına 3 kuruşa kadar zam yapılırken bazı illerde ise değişiklik yapılmadı. Motorinin litre fiyatına gelen zam da bazı illerde 3 kuruşu buldu. Yeni fiyat listesi EPDK'nın internet sitesinden yayımlandı.

ÜÇ BÜYÜKŞEHİRDE FİYATLAR

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), 17 Mart'ta akaryakıtta tavan fiyat uygulamasına geçmişti. Uygulamanın başladığı 18 Mart’ta İstanbul Anadolu yakasında benzinin litresi için belirlenen 7.08 TL’lik fiyat bugünden itibaren 7.09 TL’ye çıktı. Motorinin litre fiyatı ise 6.44 TL’den 6.45 TL’ye çıktı. Avrupa yakasında ise benzin ve motorin fiyatları değişmedi.

İzmir’de benzin ve motorin fiyatlarında bir değişiklik olmadı. Benzinin litresi 18 Mart’ta açıklandığı gibi 7.16 TL’den satılırken, motorinin litresi de 6.52 TL’den satılıyor.

Ankara’da ise benzin ve motorinin litresine 2 kuruş zam yapıldı. Benzin fiyatları Ankara’da 7.13 TL’den 7.15 TL’ye, motorin fiyatları ise 6.49 TL’den 6.51 TL’ye çıkarıldı.

81 ilin bugünden itibaren geçerli olan güncel fiyat listesi şöyle:

DUVAR

Anahtar Kelimeler:
10 ilde yüz yüze eğitime ara kararları geldiÖnceki Haber

10 ilde yüz yüze eğitime ara kararları g...

Türkiye'de son24 saatte Covid-19'dan 55 bin 791 kişi enfekte olduSonraki Haber

Türkiye'de son24 saatte Covid-19'dan 55...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar