Köpek Sahiplendirme

Ağrıda okulların yüz yüze eğitim hazırlıkları değerlendirildi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Ağrıda okulların yüz yüze eğitim hazırlıkları değerlendirildi
Abone ol
Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin, e-konferans yoluyla ilçe milli eğitim müdürleri ve il merkezindeki okul müdürleri ile okullarda yüz yüze eğitime hazırlık çalışmalarını değerlendirdi.

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin, e-konferans yoluyla ilçe milli eğitim müdürleri ve il merkezindeki okul müdürleri ile bir araya geldi.

Okullarda yüz yüze eğitimin, ilk aşamasının anaokulu ve ilkokul birinci sınıf düzeyinde 21 Eylül Pazartesi günü başlamasından önce hazırlıklarını en kısa sürede tamamlanması talimatı veren İl Milli Eğitim Müdürü Tekin, "Eğitim faaliyetine başlamadan önce okul binasının genel temizliği su ve deterjanla yapılacaktır. Okul girişlerinde öğrencilerin ateşi ölçülecektir. İlkokul ve okulöncesi öğrencilerine maske dağıtılacaktır. Her okulun girişinde ayaklı dezenfektan olacak. Okul binasının girişi ve içerisinde uygun yerlere kurallar, sosyal mesafe, maske kullanımı ve  el temizliği gerektiğini açıklayan bilgilendirme afişleri asılacak. Okulda bulunan idareci, öğretmen, öğrenci ve diğer çalışanlar maske takacaktır. Okullarda sık dokunulan kapı kolları, merdiven korkulukları, elektrik düğmeleri gibi yüzeylerin temizliği ve dezenfeksiyonu sık sık yapılacaktır." dedi. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Sözcü ve Cumhuriyetten buram buram cehalet kokan manşet!Önceki Haber

Sözcü ve Cumhuriyetten buram buram cehal...

Toplu taşımada ayakta yolcu kısıtlaması vatandaşı mağdur ediyorSonraki Haber

Toplu taşımada ayakta yolcu kısıtlaması...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar