Köpek Sahiplendirme

Adıyamanda kayıp olarak aranan 17 çocuk bulunarak ailelerine teslim edildi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Adıyamanda kayıp olarak aranan 17 çocuk bulunarak ailelerine teslim edildi
Abone ol
Adıyaman'da ağustos ayı içerisinden kayıp olarak aranan 17 çocuk, Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü tarafından bulunarak ailelerine teslim edildiği bildirildi.

Adıyaman Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada "Hangi ortamdan kaybolursa kaybolsun, nerede olduğu ebeveynleri veya yasal temsilcileri tarafından bilinmeyen ve hakkında kayıp ihbarı yapılmış çocuklar 'kayıp çocuk' olarak tanımlanmaktadır. Kayıp çocuklar başta olmak üzere çocukların mağdur olduğu sorunların araştırılarak alınması gereken önlemleri en üst seviyede tutan emniyet müdürlüğümüz çocuk şube müdürlüğü ekiplerimizce ağustos ayı içerisinde ikametlerinden ayrılarak kayıp olan 17 çocuk, yapılan titiz çalışmalar neticesinde tamamı bulunmuş ve ailelerine teslim edilmiştir." denildi.

Adıyaman'da kayıp olarak aranan çocuğun bulunmadığı vurgulanana açıklamada, "Ülkemizin geleceği olan çocuklarımızın, evden ayrılma, suça karışma ve daha birçok konuda yaşadıkları problemler; çocuk şube müdürlüğümüzde görevli sosyoloğumuz ve alanında uzman ekiplerimizce araştırılmakta ve ailelerimize yaşanan problemler hakkında bilgi verilerek, çocuklarımızın geleceğine en üst seviyede katkı sunulması hedeflenmektedir." İfadelerine yer verildi. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
İranda son 24 saatte Covid-19 nedeni ile 132 kişi daha hayatını kaybettiÖnceki Haber

İranda son 24 saatte Covid-19 nedeni ile...

Hamaslı yönetici Salih el-Aruri: Filistinin özgürlüğü direnişe bağlıdırSonraki Haber

Hamaslı yönetici Salih el-Aruri: Filisti...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar