Adıyaman'da e-okul öğretmen e-kitaplık ve MEB Ajanda uygulamalarının tanıtımı yapıldı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Adıyaman'da e-okul öğretmen e-kitaplık ve MEB Ajanda uygulamalarının tanıtımı yapıldı
Abone ol
Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde Müdürler Kurulu Toplantısı'nda e-okul öğretmen e-kitaplık ve MEB Ajanda uygulamaları hakkında bilgilendirme yapıldı.
ücretli

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh Özdemir Başkanlığında gerçekleştirilen Müdürler Kurulu Topalntısı fiziksel mesafe kurallarına uyularak gerçekleştirildi.

Gölbaşı Fen Lisesi konferans salonunda yapılan toplantıda genel olarak Covid 19 tedbirleri, esnek çalışma ve değişen mesai saatleri, uzaktan eğitim, okulum temiz projesi, LGS ve TYT istatistiksel bilgilendirme konuları ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanan e-okul öğretmen e-kitaplık ve MEB Ajanda uygulamalarının tanıtımı yapıldı.

Uzaktan eğitim sürecinde öğrenciler ve velilerle sürekli iletişim halinde olunması gerektiğini belirten ilçe Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh  Özdemir, "Bu süreçte en büyük yardımcımız velilerimizdir. Çeşitli sebeplerle EBA canlı derse katılamayacak öğrencilerimiz için okullarımızda oluşturulan EBA DESTEK NOKTALARI'ndan yararlanmaları konusunda her okulumuzun öğrencilerine ulaşmasını isteyerek, Gezici Eba Destek Araçları ile ilçemize 4 araç görevlendirilmiş ve bu araçlarımız internet erişimi hiç bulunmayan 22 köy ve mezrada öğrencilerimize hizmet vermeye başlamıştır." dedi.

Özdemir, "Okulum Temiz Projesi" kapsamında belge almaya hak kazanan okulların müdürlerine "Okulum Temiz" belgelerini takdim ederek toplantıya son verdi. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Batman'da kaza: 2 yaralıÖnceki Haber

Batman'da kaza: 2 yaralı

Coronavirus aşı bilgileri çalınmış olabilirSonraki Haber

Coronavirus aşı bilgileri çalınmış olabi...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar