Köpek Sahiplendirme

Adıyamanda bağımlılıkla mücadele eğitimi verilecek

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Adıyamanda bağımlılıkla mücadele eğitimi verilecek
Abone ol
​Gençlik Spor Bakanlığınca tüm Türkiye’de uygulanacak "Bağımlılıklarla Mücadele Farkındalık Eğitimleri" projesi kapsamında Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki farklı birimlerde çalışan personel ve idarecilere eğitimler verilecek.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, gençleri ve özellikle sporcuları madde bağımlılığından korumak için Türkiye genelinde başlatılan "Bağımlılıklarla Mücadele Farkındalık Eğitimleri" projesinin çok yararlı olacağına ifade etti.

 Keleş, "Bizler sadece gençlerimizin spor yapmasından sorumlu değiliz.  Aynı zamanda onların kötü alışkanlıklardan ve madde bağımlılığından uzak kalmaları, eğitim hayatları boyunca başarılı ve sağlıklı bireyler olarak yetiştirilmeleri için çalışıyoruz.

Bu bağlamda Gençlik ve Spor Bakanlığımızın başlattığı "Bağımlılıklarla Mücadele Farkındalık Eğitimleri" projesi kapsamında verilecek eğitimlere, eylül ayında tüm Türkiye'de olduğu gibi Adıyaman'da da il ve ilçe müdürlüklerimizin yanı sıra gençlik merkezleri ve yurt müdürlüklerimizde çalışan idari ve hizmet alımı personellerimiz, antrenör ve idarecilerimizin de katılımı ile başlayacağız. Bu projenin bağımlılıkla mücadele konusunda tüm yurtta başarıyla uygulanacağına inanıyoruz." dedi. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Bitliste yaklaşık 95 kilo uyuşturucu ele geçirildiÖnceki Haber

Bitliste yaklaşık 95 kilo uyuşturucu ele...

Özel eğitim kurumları, velilere eğitim teşviklerinin tekrar verilmesini istiyorSonraki Haber

Özel eğitim kurumları, velilere eğitim t...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar