Köpek Sahiplendirme

Adıyamana 4 gün elektrik verilemeyecek

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Adıyamana 4 gün elektrik verilemeyecek
Abone ol
Adıyaman'da elektrik dağıtımı yapan AKEDAŞ'ın bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle Adıyaman merkez ve bazı ilçelere dört gün elektrik verilemeyecek.

Valilik tarafından yapılan açıklamada, "AKEDAŞ tarafından yapılacak bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 31 Ağustos ve 4 Eylül tarihleri arasında ilimiz merkez başta olmak üzere Besni, Kahta ve Gerger ilçelerinde elektrik kesintisi uygulanacak." denildi.

Elektrik kesintisin uygulanacağı bölgelerde sabah saat 09.00'da kesilen elektrik akşam sat 17.00'de verilmeye başlanacak.

Besni ilçesine bağlı Karnacık, Harab, Yazıbeydilli, Güzelyurt, Berete Köyleri ile hat üzerinde bulunan özel trafo müşterileri; Kâhta ilçesine bağlı Erikli, Aktoprak, Ekinci, Yapraklı, Kordigin, Kerkah mezrası, Akyıldız, Dikmetaş, Titan İkizce, Haraba, Elmalı köyleri ile hat üzerinde bulunan özel trafolu müşteriler; Kâhta ilçesine bağlı Çobanli Mahallesi, Girne Mahallesi (Bir kısmı) Yavuzselim Mahallesi (Bir kısmı) ile Kâhta Devlet Hastanesi, Yavuzseli Ortaokulu ile hat uzerinde bulun özel trafolu müşteriler; Gerger ilçesine bağlı Çemen, Hors, Çamiçi, Burçaklı, Aşağı Dağlıca, Yukarı Dağlıca, Çınarik, Dağdeviren,  Çifthisar, Nal, Konimeran köyleri ve hat üzerind bulunan özel trafolu müşteriler; Merkez ilçeye bağlı Güzelyurt, Yassıhöyük, Kilisik, Karakoç, Paşamezrası, Kıvırcık köyleri ile hat üzerinde bulunan özel trafolu müşterilere belirtilen zaman tarih ve saat aralığında elektrik verilemeyecek. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Lübnan Cumhurbaşkanı Avn, Mustafa Edibi yeni hükümeti kurmakla görevlendirdiÖnceki Haber

Lübnan Cumhurbaşkanı Avn, Mustafa Edibi...

Kolon kanserinde 8 risk faktörüne dikkat !Sonraki Haber

Kolon kanserinde 8 risk faktörüne dikkat...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar