Adanalı gençler sabah namazında buluştu

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Adanalı gençler sabah namazında buluştu
Abone ol
​HÜDA PAR Adana İl Gençlik Kolları Başkanlığı, "Sabah Namazı ve Gençlik Buluşması" sloganıyla bu hafta Sabancı Merkez Camii'nde sabah namazında bir araya geldi.

Her hafta kentin farklı mahallerinde düzenledikleri sabah namazı buluşma programlarına "Sabah Namazı ve Gençlik Buluşması" şiarıyla devam eden Adana Hür Gençlik, bu haftaki buluşmasını ise Adana Sabancı Merkez Camii'nde gerçekleştirdi.

Yapılan etkinlikle ilgili değerlendirmede bulunan HÜDA PAR Adana İl Gençlik Kolları Başkanı Ömer Erkuş, manevi olarak halkın özellikle de gençlerin bilinçlenmesi için parti olarak çaba içerisinde olduklarını ifade etti.

Kudüs’ü fethetmenin ve aziz İslam dinine fevç fevç insanların akın etmesi için davetçilerin manevi olarak kendilerini üst seviyede tutmalarını ve Rableri ile olan rabıtalarının güçlü olması gerektiğini vurgulayan Erkuş, “İnanıyoruz ki sabah namazında camileri dolduran gençler, yarın ümmetin maslahatı için yeniden meydanlarda ve sahalarda olacaktır.” şeklinde konuştu.

Sabah namazı buluşmalarının dirilişe ve manevi uyanışa vesile olmasını dilediklerini söyleyen Erkuş, parti olarak ümmetin birliği ve maslahatı adına her türlü çalışmayı yapmaya gayret gösterdiklerini ifade etti.

Namaz sonrası cami cemaatine çorba ikramında bulunan gençlik kolları üyeleri, oluşturdukları samimi muhabbet halkaları sonrası camiden ayrıldı. (İLKHA) 

Anahtar Kelimeler:
Ruhani: Fahrizade suikastına yanıt vereceğizÖnceki Haber

Ruhani: Fahrizade suikastına yanıt verec...

Erzurum, Erzincan ve Ağrıda 352 bin dekar tarım arazisi sulandıSonraki Haber

Erzurum, Erzincan ve Ağrıda 352 bin deka...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar