Adalet Bakanlığı Merkez ve Taşra Teşkilatları için 1442 personel alımı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Adalet Bakanlığı Merkez ve Taşra Teşkilatları için 1442 personel alımı
Abone ol
Adalet Bakanlığı, merkez ve taşra teşkilatlarında görevlendirilmek üzere Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla 1442 personel alımı için ilana çıktı.
ücretli

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül’ün daha önce müjdesini verdiği personel istihdamıyla ilgili Personel Genel Müdürlüğü sayfasında iki yeni ilan yayınlandı. İlanlara göre, Bakanlık merkez teşkilatı için 155, taşra teşkilatı için 1287 olmak üzere toplam 1442 kişi işçi olarak istihdam edilecek.

BAŞVURULAR ONLİNE OLACAK

Başvurular, İŞKUR internet sitesinden online olarak bugün başlarken, şahsen veya posta yoluyla başvuruya ilişkin evrak kabul edilmeyecek. İlanda yer alan bilgiye göre her aday sadece bir il için başvuruda bulunabilecek, birden fazla il için başvuru yapan adayların başvuruları ise kabul edilmeyecek. 1442 personel alımı için başvuralar 8 Mart’ta son bulacak.

NOTER HUZURUNDA KURA ÇEKİLECEK

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünce başvuru sürecinin tamamlanmasının ardından, 17 Mart saat 10.30’da kura çekimi yapılacak. Noter huzurunda gerçekleştirilecek kura çekimi sonucunda belirlenen ve başvuru şartlarını taşıyan adaylar daha sonra sözlü sınava alınacak. Salgın nedeniyle adayların katılamayacağı kura çekim töreni Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü Youtube kanalından canlı olarak yayınlanacak.

Anahtar Kelimeler:
Erdoğan ile Merkel video konferans görüşmesi yaptıÖnceki Haber

Erdoğan ile Merkel video konferans görüş...

İçişleri Bakanlığı: Dünkü denetimlerde 1561 işletmede salgın tedbirlerine aykırılık tespit edildiSonraki Haber

İçişleri Bakanlığı: Dünkü denetimlerde 1...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar