AB Türkiye Başkanı Mardin Valisi’ni ziyaret etti

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
AB Türkiye Başkanı Mardin Valisi’ni ziyaret etti
Abone ol
AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Meyer-Landrut’tan Vali Demirtaş’ı ziyaret etti.
ücretli

MARDİN (İGFA) - Çeşitli temas ve ziyaretlerde bulunmak üzere Mardin’e gelen Avrupa Birliği (AB) Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Nikolaus Meyer-Landrut beraberindeki heyetle birlikte Vali Mahmut Demirtaş'a nezaket ziyaretinde bulundu.

Vali Demirtaş tarafından karşılanan AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Nikolaus Meyer-Landrut, ziyaret anısına Valilik Şeref Defterini imzaladı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Demirtaş, AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Nikolaus Meyer-Landrut’u Mardin’de ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduğunu dile getirdi.

Ziyarette konuğuyla bir süre sohbet eden Vali Demirtaş, kentin tarihi ve kültürel dokusu hakkında birçok konuyu AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Meyer-Landrut ile paylaştı. Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Büyükelçisi Nikolaus Meyer- Landrut ise, pek çok uygarlığa ev sahipliği yapan ve farklı dine mensup vatandaşların huzur içinde yaşadığı kadim şehri beğendiğini ifade ederek kabulünden ve misafirperverliğinden dolayı Vali Demirtaş’a teşekkür etti.


Sinovac için ilk gerçek yaşam sonuçları açıklandıÖnceki Haber

Sinovac için ilk gerçek yaşam sonuçları...

Denizli’de salkım güvesine karşı biyoteknik mücadeleSonraki Haber

Denizli’de salkım güvesine karşı biyotek...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar